Aukce 67

75 |

Kosatce a pivoňky

Kód položky: 47441

olej, plátno

65 x 54 cm

Signatura: sign. PD Coubine, LD Coubine

vystaveno: Otakar Kubín, Výstava k 75. narozeninám, 28. 9. – 27. 10. 1958, Dům umění města Brna, č. k. 125 (na rubu na blindrámu razítko výstavy)

Vyvolávací cena: 120 000 Kč