Aukce 67

145 |

Jiné slunce

Kód položky: 47386

kombinovaná technika, olej, sololit

62 x 46 cm

Signatura: sign. UD Hampl 63, na rubu Jos. Hampl 63

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

  • 143 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 144 | Josef Hampl
    Vyvolávací cena: 13 000 Kč
  • 146 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 147 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 148 | Jozef Jankovič
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 149 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 150 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 151 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 152 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 153 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 154 | Jitka Válová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 155 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč