Aukce 67

131 |

Druhá špatně popsaná situace

Kód položky: 47530

barevná litografie 6/20

34 x 22 cm

Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66

na rubu název díla

Vyvolávací cena: 11 000 Kč