Aukce 67

119 |

Bílý květ

Kód položky: 47475

olej, sololit

41 x 27 cm

Signatura: sign. PD Ota Janeček 90, na rubu Janeček 1990

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 22 000 Kč