Aukce 66

66 |

Partitura - 12 horizontů

Kód položky: 46432

barevný pastel, barevné fixy, karton Schoeller Stern

73 x 51 cm

Signatura: sign. PD Milan Grygar, LD 1969

provenience: sbírka moderního umění, Německo

Vyvolávací cena: 180 000 Kč