Aukce 66

17 |

Paříž

Kód položky: 46364

olej, plátno

100 x 80 cm

Signatura: sign. LD V. Komárek 92, na rubu na blindrámu V. Komárek 1992

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč