Aukce 66

43 |

Múza

Kód položky: 46428

cínová plastika

v. 205 cm

Signatura: sign. Nezjištěna

provenience: roku 1992 zakoupeno v ateliéru autora vystavováno: Groningen 1992, Bonn - Československá ambasáda 1993

Vyvolávací cena: 220 000 Kč