Aukce 66

7 |

Cyklista

Kód položky: 46360

olej, lepenka

56 x 44 cm

Signatura: sign. PD Matal 59

Vyvolávací cena: 110 000 Kč

  • 5 | Henry Moore
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 6 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 8 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 9 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 10 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 11 | František Gross
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 12 | František Gross
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 13 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 14 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 15 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 16 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 17 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč