Aukce 65

37 |

Rock´n´roll

Kód položky: 45974

2006

olej, plátno

80 x 100 cm

Signatura: sign. PD M. Rittstein 2006, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2006

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč

  • 35 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 36 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 38 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 40 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 41 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 42 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 43 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 44 | Tadeusz Ajdukiewicz
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 45 | Max Švabinský
    Vyvolávací cena: 5 000 Kč
  • 46 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 47 | Rudolf Fuchs
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč