Aukce 65

27 |

Noční přírodopis III.

Kód položky: 45954

olej, plátno

50 x 70 cm

Signatura: sign. PD Smetana, na rubu Jan Smetana 1969

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč