Aukce 64

30 |

Domy nad rybníkem

Kód položky: 45118

1988 - 1997

olej, plátno

100 x 70 cm

Signatura: sign. UD O. Smutný

na rubu na blindrámu popis díla a štítek s popisem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč

  • 28 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 29 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 31 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 32 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 33 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 34 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 35 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 36 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 37 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 38 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 39 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 40 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč