Aukce 64

12 |

Chari-vari

Kód položky: 45148

olej, překližka

146 x 97 cm

Signatura: sign. PD Géza Szobel

na rubu štítek výstavy: Galerie Blumenthal s. a. Paris, Géza Szobel.

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

  • 10 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 11 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 13 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 14 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 15 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 16 | Bohdan Kopecký
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 17 | Josef Lehoučka
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 18 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 19 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 20 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 21 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč