Aukce 63

58 |

Rombergovy křivky

Kód položky: 44419

olej, karton

49,5 x 39,5 cm

Signatura: sign. na rubu Vl. Mirvald

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 56 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 57 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 59 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 60 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 61 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 62 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 63 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 64 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 65 | Bernard Aubertin
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 66 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 67 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 68 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč