Aukce 63

58 |

Rombergovy křivky

Kód položky: 44419

olej, karton

49,5 x 39,5 cm

Signatura: sign. na rubu Vl. Mirvald

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč