Aukce 63

103 |

Hra dětí

Kód položky: 44542

olej, plátno

50 x 61 cm

Signatura: sign. PD P. Kotík 48

na rubu autorský štítek s popisem a razítko a štítek ČFVU s popisem

Vyvolávací cena: 50 000 Kč