Aukce 63

138 |

Hbitý králík

Kód položky: 44478

2009

olej, plátno

50 x 40 cm

Signatura: sign. PD Rittstein 2009, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2009

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 35 000 Kč