Aukce 62

28 |

Jarní maloskalský (se zabitými pstruhy)

Kód položky: 43565

olej, plátno

89 x 94 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 67

na rubu J. Jíra 1967

Vyvolávací cena: 390 000 Kč