Aukce 60

53 |

Rozřízneme vaše střeva

Kód položky: 42304

olej, plátno

150 x 130 cm

Signatura: sign. na rubu Načeradský 1968, na blindrámu Načeradský

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 380 000 Kč

  • 51 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 52 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 54 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 55 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 56 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 57 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 58 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 59 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 60 | Marie Blabolilová
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 61 | Antonín Kroča
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 62 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 63 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč