Aukce 60

24 |

Míjení

Kód položky: 42273

1979 - 1981

olej, sololit

60 x 70 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 79-81

na rubu název aurorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč