Aukce 60

37 |

Kinetické plochy

Kód položky: 42284

olej, plátno

90 x 56 cm

Signatura: sign. nezjištěna

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

  • 35 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 36 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 38 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 39 | Lubomír Přibyl
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 40 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 41 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 42 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 43 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 44 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 45 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 46 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 47 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč