Aukce 58

1 |

Zamořená krajina II.

Kód položky: 41454

olej, plátno

46 x 35,5 cm

Signatura: sign. PD V. Tikal 45

reprodukováno v monografii str. 100

Vyvolávací cena: 850 000 Kč