Večerní aukce poválečného a současného umění.
Aukční katalog večerní aukce číslo 58
olej, plátno
46 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD V. Tikal 45
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
kombinovaná technika, email, kvaš, tempera, karton
85 x 50 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jitka Válová
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
cínová plastika, kovový podstavec
v. 29 + 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
plastika, trubky, litina
v. 145 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1991-1999
kombinovaná technika, plátno
225 x 504 cm
Signatura: sign. na rubu Bedřich Dlouhý 1991-99
Vyvolávací cena: | 3 300 000 Kč |
počátek 70. le
bronzová plastika, plátkové stříbro, 1. odlitek
v. 36 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1965 - 1975
plastika, kov, drát, kabel, textil, epoxid, synteti
v. 53 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, plátno
83 x 125 cm
Signatura: sign. PD Toyen 55
Vyvolávací cena: | 6 000 000 Kč |
58 x 58 cm
Signatura: sign. UD Boštík 85
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
proškrábávaná kresba, speciální dvouvrstvý papír
275 x 85 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 86
olej, plátno
115 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří John 1970
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
bronzová plastika
v. 50,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, písky, vrypy, plátno
35,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. John 63
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1988 - 95
smaltovaný plech
výška 81 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
akryl, plátno
146 x 87 cm
Signatura: sign. LD 1947, na rubu Serpan Paris mars 1947
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
1957 - 1958
tempera, kvaš, karton
33,5 x 48 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu pod dedikací Robert Piesen 1958
olej, akryl, plátno
125 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří Balcar 1961
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
bronzová plastika
v. 32,5 cm
Signatura: sign. zboku Palcr 58
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2013
mořená dřevěná plastika
v. 78 cm
Signatura: sign. zespodu monogram K 13
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 65
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1969 / 1996
kolážovaný objekt, konvolut 2 kusů
v. 91 cm
Signatura: sign. zespodu 2/10 JK 69, zespodu JK 96
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
98 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1999
olej, plátno
50 x 62 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
textil, sádra, dřevo
180 x 180 x 16 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
akryl, plátno
150 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Milan Grygar 1981
2010
asambláž, dřevo, tmel
142 x 146,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
koláž, deska, plexibox
100 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 84
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
dřevěný propalovaný reliéf, asambláž, kresba
65 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu E. Ovčáček 65
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
akryl, karton
58 x 58 cm
Signatura: sign. PD Novosad 76
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
optický reliéf, papír, karton, plexibox
41 x 41 x 6 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
papírový reliéf, tempera, plexi box
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 72
novinová matrice, koláž, asambláž, barva, sololit
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1966
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
46 x 32 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
akryl, plátno
334 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl dezember 1980
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, fix, karton
39,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |