Aukce 58

82 |

Vír I.

Kód položky: 41415

2015

akryl, plátno

162 x 132 cm

Signatura: sign. na rubu Maupicová 15

Vyvolávací cena: 70 000 Kč

  • 80 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 81 | Jiří Matějů
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 83 | Evžen Šimera
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 84 | Petr Dub
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 85 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 86 | Jan Poupě
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 87 | Milan Houser
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 88 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 89 | Pavel Brázda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč