Aukce 58

47 |

Tmavý obraz

Kód položky: 41463

2004

olej, plátno

129 x 97 cm

Signatura: sign. na rubu V. Bláha

z boku datace 2004 - 3.5.2005

Vyvolávací cena: 80 000 Kč