Aukce 58

86 |

Structure IX.

Kód položky: 41443

2014

olej, plátno

181 x 152 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Poupě 2014

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

  • 84 | Petr Dub
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 85 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 87 | Milan Houser
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 88 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 89 | Pavel Brázda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč