Aukce 58

52 |

Stále vpřed

Kód položky: 41429

olej, plátno

145 x 120 cm

Signatura: sign. PD Róna 99 VII., na rubu na blindrámu Jaroslav Róna 99

na rubu na blindrámu popis autorem

Vyvolávací cena: 260 000 Kč