Aukce 58

72 |

Sopečná pohoří

Kód položky: 41402

2013

akryl, plátno

145 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu Patrik Hábl 2013

na rubu popis autorem, reprodukováno: monografie Paatrik Hábl, Regulovaná náhoda k výstavě Spazio Ostrakon, Miláno, 2014, str. 46.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč