Aukce 58

89 |

Snídaně 2 válečníků

Kód položky: 41432

2008

akrylový tisk, plátno 1/3

85 x 93 cm

Signatura: sign. na rubu Pavel Brázda 2008

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

  • 87 | Milan Houser
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 88 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč