Aukce 58

8 |

Probuzení: Šelestění per

Kód položky: 41457

olej, plátno

83 x 125 cm

Signatura: sign. PD Toyen 55

na rubu štítek z výstavy Moderna Museet Stockholm, Toyen, 24/8 - 6/10 1955, na blind rámu popis autorkou, odborná expertiza PhDr. Karel Srp, vystavováno, reprodukováno

Vyvolávací cena: 6 000 000 Kč

  • 6 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 7 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 9 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 10 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 11 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 12 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 13 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 14 | Věra Janoušková
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 15 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 16 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 17 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 18 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč