Aukce 58

60 |

Mléko

Kód položky: 41397

olej, plátno

110 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vl. Kokolia 1999

na rubu na blindrámu popis autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 58 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 59 | Josef Žáček
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 61 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 62 | Michal Nesázal
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 63 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 64 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 65 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 66 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 67 | Karel Balcar
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 68 | Anežka Hošková
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 69 | Zbyněk Sedlecký
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 70 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč