Aukce 58

Diadický monochrom

Kód položky: 41444

2013 - 2014

kombinovaná technika, pigmenty, plátno

138 x 185 cm

Signatura: sign. na rubu Matějů 2013

Vyvolávací cena: 150 000 Kč