Aukce 58

81 |

Diadický monochrom

Kód položky: 41444

2013 - 2014

kombinovaná technika, pigmenty, plátno

138 x 185 cm

Signatura: sign. na rubu Matějů 2013

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 79 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 80 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 82 | Michaela Maupicová
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 83 | Evžen Šimera
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 84 | Petr Dub
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 85 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 86 | Jan Poupě
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 87 | Milan Houser
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 88 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 89 | Pavel Brázda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč