Aukce 57

116 |

Mezi nebem a zemí

Kód položky: 41064

olej, sololit

79,5 x 51 cm

Signatura: sign. PD Liesler 75

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 270 000 Kč

  • 114 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 3 000 Kč
  • 115 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 117 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 118 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 119 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 120 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 121 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 122 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 123 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 124 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 26 000 Kč
  • 125 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 126 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč