Aukce 57

141 |

Infinito (Nekonečno)

Kód položky: 41110

70. léta 20. s

olej, plátno

24 x 24 cm

Signatura: sign. UD Boštík

na rubu štítek s popisem. Provenience: ze sbírky A. Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 380 000 Kč