Aukce 57

141 |

Infinito (Nekonečno)

Kód položky: 41110

70. léta 20. s

olej, plátno

24 x 24 cm

Signatura: sign. UD Boštík

na rubu štítek s popisem. Provenience: ze sbírky A. Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 380 000 Kč

  • 139 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 140 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 142 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 143 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 144 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 145 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 146 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 147 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 148 | Georges Braque
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 149 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 150 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 151 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč