Aukce 57

82 |

Dívka se slunečníkem před zrcadlem

Kód položky: 41084

olej, malířská lepenka

43,5 x 31,5 cm

Signatura: sign. PD P. Kotík 55

provenience: z majetku rodiny autora, význačná pražská sbírka

Vyvolávací cena: 65 000 Kč