Aukce 57

44 |

Bez názvu

Kód položky: 41136

kresba tuší, tužka, pastel, karton

62,5 x 45 cm

Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1973, Grygar 7/8 2015

na rubu dobová dedikace autorem, autorem potvrzená pravost signováním na rubu z roku 2015

Vyvolávací cena: 160 000 Kč