Aukce 57

40 |

Abstraktní kompozice

Kód položky: 41157

olej, sololit

47 x 28 cm

Signatura: sign. na rubu Matal 75

Vyvolávací cena: 55 000 Kč

  • 38 | Michal Ranný
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 39 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 41 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 43 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 44 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 45 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 46 | Damien Hirst
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 47 | Eva Švankmajerová
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 48 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 49 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 50 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč