Aukce 56

119 |

Z cyklu Studna ve věži - Střepy snů

Kód položky: 40087

suchá jehla, akvarel, autorský tisk 14/25

21,5 x 15,5 cm

Signatura: sign. PD Toyen

Vyvolávací cena: 22 000 Kč