Aukce 56

123 |

Z cyklu Studna ve věži - Střepy snů

Kód položky: 40084

suchá jehla, akvarel, autorský tisk 4/20

21 x 15 cm

Signatura: sign. PD Toyen

Vyvolávací cena: 22 000 Kč