Aukce 56

22 |

Tří dívky s koly

Kód položky: 40135

olej, plátno, rentolováno

44 x 28,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna

varianta obrazu reprodukovaná v monografii Karel Souček, č. 27

Vyvolávací cena: 55 000 Kč

  • 20 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 21 | František Jiroudek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 23 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 24 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 25 | Čestmír Janošek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 26 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 27 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 29 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 30 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč