Aukce 56

22 |

Tří dívky s koly

Kód položky: 40135

olej, plátno, rentolováno

44 x 28,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna

varianta obrazu reprodukovaná v monografii Karel Souček, č. 27

Vyvolávací cena: 55 000 Kč