Aukce 56

175 |

Reliéf

Kód položky: 40099

1963/2012

dřevo, plátno, hliníkový plech, plexi box 7/10

45 x 60 cm

Signatura: sign. UD Kolíbal 1963

Vyvolávací cena: 110 000 Kč