Aukce 56

105 |

Postava

Kód položky: 40050

kresba uhlem, tuš

31,5 x 18,5 cm

Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 45

provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 12 000 Kč