Aukce 56

68 |

Podvečer na vsi

Kód položky: 40197

olej, lepenka

51 x 69 cm

Signatura: sign. PD JVáchal

pravost potvrdil PhDr. J. Zemina

Vyvolávací cena: 110 000 Kč