Aukce 56

6 |

Podobizna matky (Maminka II)

Kód položky: 40105

před rokem 191

olej, plátno

29 x 22 cm

Signatura: sign. nezjištěna

reprodukováno a popsáno: Jan Tomeš - František Tichý, str. 22, 23, č. 2.

Vyvolávací cena: 190 000 Kč