Aukce 56

96 |

Milenci

Kód položky: 40078

akvarel, tužka

38 x 17 cm

Signatura: sign. PD AH 20

na rubu razítka: Galerie Schwarz, Milano, Galerie B. Weill, Paris

Vyvolávací cena: 23 000 Kč