Aukce 56

74 |

Letní den

Kód položky: 40169

olej, lepenka

50 x 70 cm

Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 46, na rubu Aug. Mervart

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 72 | František Kaván
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 73 | Augustin Mervart
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 75 | Stanislav Lolek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 76 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 77 | Linka Procházková
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 78 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 79 | František Süsser
    Vyvolávací cena: 9 000 Kč
  • 80 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 81 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 82 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 83 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 7 000 Kč
  • 84 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč