Aukce 56

25 |

Kompozice ve zlaté

Kód položky: 40111

asambláž, dřevo, hřebíky, zlacená sádra, laky

30 x 19,5 cm

Signatura: sign. na rubu Janošek 60, 26. V. 60 J

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

  • 23 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 24 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 26 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 27 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 29 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 30 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 33 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč
  • 34 | Karel Vaca
    Vyvolávací cena: 36 000 Kč
  • 35 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč