Aukce 56

Kompozice ve zlaté

Kód položky: 40111

asambláž, dřevo, hřebíky, zlacená sádra, laky

30 x 19,5 cm

Signatura: sign. na rubu Janošek 60, 26. V. 60 J

Vyvolávací cena: 35 000 Kč