Aukce 56

78 |

Karel Hynek Mácha

Kód položky: 40072

litografie

33 x 27 cm

Signatura: sign. PD Jan Zrzavý

provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

  • 76 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 77 | Linka Procházková
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 79 | František Süsser
    Vyvolávací cena: 9 000 Kč
  • 80 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 81 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 82 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 83 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 7 000 Kč
  • 84 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 85 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 86 | Jaroslav Rössler
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 87 | Alois Wachsman
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 88 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč