Aukce 56

97 |

Jazz

Kód položky: 40073

kresba tuší, akvarel

30,5 x 16 cm

Signatura: sign. PD AH 27

na rubu razítka: Galerie Schwarz, Milano, Galerie B. Weill, Paris.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč