Aukce 56

126 |

Hlava

Kód položky: 40051

barevná litografie 27/100

30,5 x 22,5 cm

Signatura: sign. PD Zrzavý Jan

provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha, vystaveno: galerie Fronta, 1974.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč