Aukce 56

110 |

Dostihový závodník

Kód položky: 40064

suchá jehla, akvarel

30,5 x 21 cm

Signatura: sign. PD Tichý 47

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha reprodukováno: Fr. Dvořák - František Tichý Grafické dílo, Praha 1995, str. 119, č. 152.

Vyvolávací cena: 20 000 Kč