Aukce 55

14 |

Zátiší s lososem

Kód položky: 39481

olej, tempera, drť, překližka

74 x 80 cm

Signatura: sign. PD Emil Filla 25

na rubu razítka Vystaveno v Mánesu 1925, Vystaveno v Mánesu 1932, nečitelné razítko Vídeň, na rubu na rámu štítek sbírky. Provenience: z pozůstalosti význačného českého spisovatele. Reprodukováno: Vojtěch Lahoda - Emil Filla, Academie, Praha 2007, str. 29. odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová Ph.D.

Vyvolávací cena: 6 800 000 Kč